ДТЕК спростовує відмову працювати з держшахтами Львівсько-Волинського басейну

НовиниЕнергетика    14.01.2016 - 14:17
Фото: ДТЕК
Фото: ДТЕК

У ДТЕК дають песимістичний прогноз виробництва електроенергії в 2016 році

Енергетична компанія ДТЕК спростовує інформацію про відмову працювати з державними вугільними шахтами, включаючи шахти Львівсько-Волинського басейну. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ДТЕК.

"У 2015 році ТЕС ДТЕК купили вугілля у державних шахт в обсязі понад 580 тис. тонн, з них львівсько-волинське вугілля становить понад 450 тис. тонн. Інформація про те, що ДТЕК відмовляється працювати з державними шахтами, включаючи шахти Львівсько-Волинського басейну, не відповідає дійсності", - йдеться в повідомленні.

За словами директора з комерційної діяльності ДТЕК Енерго Віталія Бутенка, на сьогодні більшість енергоблоків на ТЕС компанії виведено в резерв.

"При проходженні опалювального сезону 2015-2016 рр. ДТЕК на 100% використовує українське вугілля. Прогноз виробництва електроенергії на 2016 рік залишається дуже песимістичним. Сьогодні основний фокус державної енергетичної політики має бути спрямований на стимулювання попиту на українське вугілля та електроенергію, як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ДТЕК відмовилася приймати вугілля державних шахт Львівсько-Волинського басейну з 14 січня.

On Top