Дрожжин призначений новим в.о. директора "Укрспирту"

НовиниЕкономіка    27.07.2016 - 17:58
Фото: Кабмін призначив Дрожжина в.о. директора "Укрспирту"
Фото: Кабмін призначив Дрожжина в.о. директора "Укрспирту"

До призначення Дрожжин обіймав посаду заступника директора ДП

Кабінет міністрів України призначив виконуючим обов'язки голови державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості "Укрспирт" Олега Дрожжина. Про це свідчить розпорядження №533-р, опубліковане на урядовому порталі.

"Погодитися з пропозицією Міністра аграрної політики та продовольства про тимчасове покладення виконання обов'язків директора Державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості" Укрспирт "на заступника директора зазначеного підприємства Дрожжин Олега Миколайовича", - сказано в документі.


При цьому Сергій Блескун залишився заступником голови ДП.

Відзначимо, Олег Миколайович Дрожжин з 2006 по 2009 роки був головою правління "Іпобанк" (ліквідований), з 2010 року був радником голови правління "Укргазбанку".

Нагадаємо, на початку липня номінаційний комітет з обрання керівника "Укрспирту" не зміг обрати главу, оскільки жоден з кандидатів не відповідав кваліфікаційним вимогам.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Кабмін сьогодні має намір розглянути кандидатуру на пост заступника голови МОЗ Кабмін підтримав законопроект щодо енергоефективності будівель
On Top