ru ua

Донецька фільтрувальна станція відновила роботу, до вечора почнеться подача води

Донецька фільтрувальна станція відновила роботу, до вечора почнеться подача води Фото: Донецька фільтрувальна станція (UNICEF_UA)

Персонал ДФС з ранку працює над відновленням централізованої подачі води

Станом на 22 квітня 2018 року Донецька фільтрувальна станція відновила роботу, вже до вечора відновиться централізована подача води. Про це у Facebook повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

"Вранці працівники ДФС вийшли на роботу в супроводі спостерігачів та приступили до інсталляції обладнання. Як повідомляють мені оперативні служби, станом на зараз вже запустили насоси і наповнюють водою резервуари ДФС. Після цього вода буде закачуватися на Авдіївку - до вечора централізована подача води місту має бути відновлена", - зазначив Жебрівський.

Зранку працівники ДФС вийшли на роботу в супроводі спостерігачів та приступили до інсталяції обладнання. Як доповідають...

Опубліковано Павлом Жебрівським 22 квітня 2018 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ встановить пункт спостереження біля Донецької фільтрувальної станції. Даний пункт буде щодня з 09:00 до 16:00 стежити за ситуацією. До цього стало відомо, що штаб АТО надав гарантії безпеки персоналу ДФС.