На Донеччині поліція затримала 8 бойовиків за тиждень

Фото: бойовик "ДНР"
Фото: бойовик "ДНР"

Ще трьох осіб оголошено в розшук

Протягом останнього тижня правоохоронцями Донеччини оголошено про підозру у скоєнні злочину 8 учасникам незаконних збройних формувань, ще 3 людей оголошено в розшук. Про це повідомляє прес-служба ГУНП у Донецькій області.

Зазначено, що більшості затриманих цього тижня бойовиків, а саме 6 особам оголошено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 260 КК (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань). Крім того, за аналогічні злочини оголошено у розшук ще 3 людей.

Відносно двох затриманих відкрито кримінальні провадження за ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) та за ч. 1 ст. 256 КК (сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності).

"Сфера діяльності затриманих цього тижня бойовиків - від чергування на блокпостах терористів до інформування бойовиків про чисельність та дислокацію військовослужбовців Збройних Сил України. Були серед них і ті, хто брав безпосередню участь у бойових діях", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, на початку лютого СБУ затримала бойовика так званої "ЛНР" Сергія Корсунського.