ua en ru

На Донбасі значно зменшилася кількість порушень перемир'я, - ОБСЄ

02:31 25.03.2021 Чт
1 мин
На Донбасі значно зменшилася кількість порушень перемир'я, - ОБСЄ Фото: СММ ОБСЄ (facebook.com/oscesmm)

Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ зафіксувала значне зниження кількості порушень перемир'я за добу. Всього 23 березня було сім порушень.

Так, у Донецькій області Місія зафіксувала 2 порушення режиму припинення вогню, включаючи 1 вибух невизначеного походження. Обидва порушення сталися в районах на північ від Широкіно.

За попередній звітний період в цій області зафіксовано 65 порушень режиму припинення вогню.

У Луганській області СММ зафіксувала 5 порушень режиму припинення вогню (черги і постріли з озброєння невстановленого типу) в районах на північний схід і схід від ділянки розведення в районі Золотого. За попередній звітний період в цій області таких порушень не зафіксовано.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: