На Донбасі відновлюють зруйновані бойовиками об'єкти інфраструктури, - СЦКК

НовиниПромисловість    07.09.2015 - 23:20
Фото: Відновлення інфраструктури на Донбасі
Фото: Відновлення інфраструктури на Донбасі

7 Вересня був складений план проведення робіт на 36 об'єктах інфраструктури

У Донецькій і Луганській областях йде активна підготовка до зими, відновлюють зруйновані об'єкти інфраструктури. Про це повідомив прес-офіцер української сторони СЦКК Руслан Семенюк.

"З наближенням опалювального сезону, користуючись фактичним припиненням вогню з боку незаконних збройних формувань активних бойових дій, українська сторона Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню намагається інтенсифікувати проведення ремонтно-відновлювальних робіт", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що з боку бойовиків ОРДО і ОРЛО, які все літо намагалися поставити регіон на межу гуманітарної катастрофи, спостерігається навмисне затягування розгляду запитів: з 36 отриманих заявок вони погодили лише 15.

Українська сторона проводить відновлювальні роботи в односторонньому порядку.

"Підготовку до зими ми повинні провести швидко і якісно. Від нашої оперативності залежить чи будуть наші співвітчизники в теплі, з газом, світлом і водою. У Донецькій і Луганській областях залишається багато старих і дітей, та інших громадян України, які вже не нізвідки не чекають допомоги, яким просто нікуди подітися. Тому відновлювальні роботи з української сторони будуть продовжуватися ", - заявив керівник української сторони СЦКК генерал-майор Борис Кременецький.

Крім того, з початку вересня забезпечено координацію і супровід ремонтних робіт залізничних колій другого ряду на перегоні Майорськ -Курдюмовка, відновлення трубопроводу подачі технічної води в районі населеного пункту Кодема, ремонту магістрального водопроводу в районах населених пунктів Попасна і Золоте, ремонту магістральних електричних мереж в межах районів 24 населених пунктів, ремонту лінійних споруд зв'язку в районах населених пунктів Тецьке, Колядівка, Михайлюки і Біловодськ.

Повідомляється, що українська сторона СЦКК в черговий раз заявила в представництво РФ в СЦКК і представникам місії СММ ОБСЄ про неприпустимість затягування питань по відновленню об'єктів критичної інфраструктури.

У разі неспроможності вирішення першочергових соціальних питань і штучного загострення суспільної ситуації вся відповідальність за це покладається на представників самопроголошеної влада Донецька та Луганська.

Нагадаємо, раніше була створена група з контролю за відновлювальними роботами на Донбас.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top