ru ua

На Донбасі глава підрозділу ДМС незаконно переоформлював паспорти

На Донбасі глава підрозділу ДМС незаконно переоформлював паспорти Фото: затримання фіскала в Костянтинівці (прес-центр СБУ)

Перевіряється інформація щодо оформлення посадовцем документів на замовлення бойовиків

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили керівника одного зі структурних підрозділів міграційної служби Донецької області на незаконному переоформленні паспортів, у тому числі жителям тимчасово окупованих територій. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Зокрема правоохоронці встановили, що посадовець вклеював у паспорти фото без присутності власника.

"Коштувала "послуга" 500 гривень за кожен документ. Паспорти чиновнику привозив посередник, який збирав їх у зацікавлених осіб. Оперативники спецслужби затримали начальника підрозділу в Костянтинівці у власному автомобілі під час отримання від посередника п’яти тисяч гривень. Серед 10 паспортів, вилучених у зловмисника, три належали громадянам із тимчасово контрольованих бойовиками територій", - йдеться в повідомленні.

Наразі СБУ перевіряє інформацію щодо оформлення посадовцем документів на замовлення учасників незаконних збройних формувань.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу. Тривають невідкладні слідчі дії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Львівській області керівника одного з територіальних підрозділів міграційної служби засуджено до 5 років позбавлення волі з іспитовим строком за незаконну легалізацію іноземців.