На посади до антикорупційного суду вже подано 25 заяв

На посади до антикорупційного суду вже подано 25 заяв
Ілюстративне фото (sud.ua)

Всього у ВАКС є 39 вакантних посад

На посади Вищого антикорупційного суду (ВАКС) на сьогодні подано 25 заяв. Про це повідомив заступник голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Станіслав Щотка, повідомили РБК-Україна у прес-службі ВККС.

За його словами, із 25 заяв на посади у ВАКС 22 заяви подано до суду першої інстанції та 3 заяви до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.      

Загалом за останні три дні кількість заяв на участь у конкурсах на посади суддів Верховного суду та ВАКС збільшилися вдвічі у порівняння з минулим тижнем.

Так, станом на 3 вересня 2018 року ВККСУ вже отримала 60 заяв від кандидатів для участі у конкурсі до Верховного суду. Зокрема, з 60 заяв подано по 20 - до Касаційного адміністративного суду та Касаційного цивільного суду, 11 - до Касаційного кримінального суду та 9 - до Касаційного господарського суду.

"Рішення подаватися на конкурси та змінити свою кар’єру однозначно не з простих. Проте це шанс суддів, адвокатів та науковців, які мають більше 10 років досвіду, стати частиною важливих змін в країні та допомогти новому Верховному суду будувати нову судову практику. Це також можливість правників, які мають п’ять років досвіду долучитися до дій країни з боротьби з корупцією", -  закликав Щотка.

Додамо, що ВККС оголосила 2 серпня 2018 року конкурси на 78 посад суддів Верховного суду та 39 посад суддів Вищого антикорупційного суду. Подання документів триває з 8 серпня по 14 вересня 2018 року.

Нагадаємо, станом на 27 серпня ВККС отримала шість заяв на участь у конкурсі на вакантні посади у Вищому антикорупційному суді.

Як повідомляло РБК-Україна раніше, судді Вищого антикорупційного суду отримуватимуть заробітну плату у розмірі від 50 до 100 тисяч гривень щомісяця.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся