На посаду голови аеропорту "Бориспіль" відібрано 5 претендентів, - Кубів

НовиниПолітика    18.11.2016 - 12:14
Фоп: Степан Кубів
Фоп: Степан Кубів

На посаду керівника ДП "Укрхімтрансаміак" також претендують 5 кандидатів

На посаду керівників аеропорту "Бориспіль" та державного підприємства "Укрхімтрансаміак" було відібрано по 5 претендентів. Про це сьогодні під час години запитань до уряду у Верховній Раді заявив перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, передає кореспондент РБК-Україна.

"У конкурсі на посаду глави "Укрхімтрансаміак" взяли участь 40 претендентів, з яких відібрали 5. На пост глави аеропорту "Бориспіль" взяли участь 25 претендентів, з яких відібрано 5. "Електроважмаш" - взяли участь близько 35 осіб, відібрано 5. Маріупольський порт - близько 8 учасників, визначені фіналісти, згідно з постановою КМУ від 2 до 5, які пройшли у фінальний тур", - заявив Кубів.

За його словами, з 28 листопада по 2 грудня заплановано проведення засідань номінаційного комітету, в який входять члени КМУ, міжнародні представники та експерти.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні конкурси на посади глав державних компаній виходять на фінішну пряму, комісія при номінаційному комітеті розглянула кандидатури 93 осіб.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top