ua ru

На посаду голови аеропорту "Бориспіль" відібрано 5 претендентів, - Кубів

На посаду голови аеропорту "Бориспіль" відібрано 5 претендентів, - Кубів Фоп: Степан Кубів

На посаду керівника ДП "Укрхімтрансаміак" також претендують 5 кандидатів

На посаду керівників аеропорту "Бориспіль" та державного підприємства "Укрхімтрансаміак" було відібрано по 5 претендентів. Про це сьогодні під час години запитань до уряду у Верховній Раді заявив перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, передає кореспондент РБК-Україна.

"У конкурсі на посаду глави "Укрхімтрансаміак" взяли участь 40 претендентів, з яких відібрали 5. На пост глави аеропорту "Бориспіль" взяли участь 25 претендентів, з яких відібрано 5. "Електроважмаш" - взяли участь близько 35 осіб, відібрано 5. Маріупольський порт - близько 8 учасників, визначені фіналісти, згідно з постановою КМУ від 2 до 5, які пройшли у фінальний тур", - заявив Кубів.

За його словами, з 28 листопада по 2 грудня заплановано проведення засідань номінаційного комітету, в який входять члени КМУ, міжнародні представники та експерти.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні конкурси на посади глав державних компаній виходять на фінішну пряму, комісія при номінаційному комітеті розглянула кандидатури 93 осіб.