Долар впав на 2% до франка і на 1% до ієни через пошуків інвесторами "тихої гавані" для активів

Долар впав на 2% до франка і на 1% до ієни, оскільки інвестори продовжують шукати притулку для своїх активів у валютах "тихої гавані", передає Reuters.
Американська валюта впала до швейцарського франка до рівня 0,7358 франка в 12:07 за Києвом, що більш ніж на 2 відсотки нижче за закриття торгів понеділка. До 13:10 за Києвом пара торгувалася по 0,7412 франка, що на 1,8% нижче початку торгів.
До японської ієни долар втрачав у 12:19 по Києву більше 1%, опустившись до мінімуму сесії на 76,97 ієни. До 14:10 за Києвом пара перебувала на позначці 77,05 ієни, що на 0,94 відсотка нижче закриття торгів понеділка.
Зміцнення ієни загрожує досягти значень, близьких до тих, при яких ЦБ Японії провів інтервенції на валютному ринку минулого тижня.
Трейдери при цьому говорять, що американську валюту в парі з ієною продають великі банки США, у той час як заявки на покупку долара розташовуються починаючи від рівня 76,60 і нижче, що може обмежити зміцнення японської валюти.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся