Долар опинився під прицілом продавців, - аналітик

НовиниФінанси    18.04.2017 - 17:36
Долар опинився під прицілом продавців, - аналітик
Долар опинився під прицілом продавців, - аналітик

Євро/долар посилив зростання у другій половині торговельного дня у вівторок

Євро/долар посилив зростання у другій половині торговельного дня у вівторок, але покупки йдуть зовсім не через те, що євро виглядає дуже привабливо. Таку думку в коментарі РБК-Україна висловила старший аналітик Альпарі Анна Бодрова.

"Опублікована сьогодні американська статистика виявилася неоднорідною, і це зіграло проти долара США. Основні торги на даний момент по євро/долару йдуть навколо 1,0688, і якщо запал "биків" збережеться в силі, до кінця сьогоднішнього дня інструмент може протестувати опір на 1,07. При цьому варто розуміти, що в спостережуваному зараз розгоні євро/долара принцип "від протилежного" грає основну роль. Як тільки ринок перестане торгувати проти грінбека, він повернеться до реалій, що складаються зовсім не на користь євровалюти. Високі ризики майбутніх президентських виборів у Франції ще змусять євровалюту похвилюватися", - заявила вона.

Аналітик нагадала, що США випустили звіт по закладках нових будинків за березень, який показав скорочення індикатора до 1,215 млн штук проти прогнозу в 1,250 млн штук і попереднього значення 1,30 млн.

"Число виданих дозволів на будівництво в минулому місяці, в свою чергу, розширилося до 1,26 млн з 1,22 млн раніше. Виходить наступна картина: дозволи на будівництво видаються, але початок самих будівництв відкладається. По всій видимості, це пов'язано з млявим зростанням доходів американців і одночасним розгоном інфляції, яка позначається і на товарах будівельного сектора. На такому тлі цілком логічно, що долар опинився під прицілом продавців", - розповіла вона.

Бодрова підкреслила, що пізніше буде представлений звіт з промислового виробництва у США за березень, від якого чекають підйому на піввідсотка після нульової зміни за лютий. "Якщо статистика співпаде з очікуваннями, долар спробує відіграти поточні втрати. Однак якщо опори для "американця" так і не знайдеться, "бики" по євро/долару спробують атакувати 1,07", - резюмувала експерт.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся