Долгополов вийшов до другого раунду на турнірі в Шанхаї

Долгополов вийшов до другого раунду на турнірі в Шанхаї Фото: Олександр Долгополов (alexdolgopolov.com)

Суперник українця не зміг завершити поєдинок першого кола

Перша ракетка України Олександр Долгополов пройшов до другого кола турніру серії АТР 1000 в Шанхаї. Про це повідомляє сайт "Великий теніс України".

Суперник українця американський тенісист відмовився від продовження боротьби через 1 годину і 20 хвилин після початку зустрічі. Поєдинок закінчився з рахунком 4: 6, 6: 1, 2: 1.

Тенісисти провели на корті 1 годину 18 хвилин. За цей час Сік 7 разів подав навиліт, допустив 5 подвійних помилок і виграв 1 брейк з 2-х. Долгополов же оформив 9 ейсів, двічі помилився на подачі і реалізував все брейк-поінти - 3 з 3-х.

У другому колі Долгополов зіграє проти 36-річного іспанця Фелісіано Лопеса, з яким українець вже зустрічався в 2010 році в Барселоні. Тоді український тенісист не зміг закінчити поєдинок проти Лопеса і зазнав поразки.

Долгополов потрапив в основну сітку турніру в Шанхаї, пройшовши кваліфікаційний раунд. У вирішальному матчі перша ракетка України виграв у Маліка Жазири з Тунісу.

Нагадаємо, український тенісист Олександр Долгополов не зміг пробитися до чвертьфіналу турніру в Токіо, Японія.