Долгополов вийшов у 1/4 фіналу турніру в Брісбені

Долгополов вийшов у 1/4 фіналу турніру в Брісбені Фото: Олександр Долгополов (alexdolgopolov.com)

У наступному раунді українець зіграє проти переможця австралійського дербі

Перша ракетка України Олександр Долгополов вийшов у чвертьфінал турніру серії АТР 250 в австралійському Брісбені. Про це повідомляється на сайті змагань.

Українець обіграв у двох сетах 66 номер світового рейтингу Орасіо Себальоса з рахунком 6:1, 6:2. Матч тривав 1 годину 5 хвилин. За цей час Долгополов зробив 9 ейсів, двічі помилився на подачі і реалізував 5 брейк-поінтів з 7. Себальос же виконав 2 подачі навиліт, двічі помилився при введенні м'яча в гру і не зміг зробити жодного брейка.

У наступному раунді українець зіграє проти переможця австралійського дербі між Ніком Кіріос і Меттью Ебденом.

У стартовому матчі український тенісист обіграв 26 ракетку світу Дієго Шварцмана.

Зазначимо, Олександр втретє в кар'єрі зіграє в чвертьфіналі турніру в Брісбені (2012, 2013).

Нагадаємо, перша ракетка України Еліна Світоліна також вийшла у чвертьфінал турніру серії WTA Premier в австралійському Брісбені.