Борг споживачів перед "Нафтогазом" за тиждень зменшився на 2,2 млн грн

Борг споживачів перед "Нафтогазом" за тиждень зменшився на 2,2 млн грн
Фото: "Нафтогаз України"

Заборгованість "Київенерго" збільшилася на 34 млн грн

Заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ і прямих промислових споживачів перед НАК "Нафтогаз України", станом на 11 серпня 2015 р., становить 20,6 млрд грн: у порівнянні з минулим тижнем, заборгованість зменшилася на 2,2 млн грн (0,01%). Про це повідомили в прес-службі "Нафтогазу".

Зокрема, борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, що використовується для виробництва теплової енергії, становить майже 70% від загальної суми заборгованості, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії - близько 22%, борг прямих промислових споживачів - 8%.

Заборгованість ПАТ "Київенерго" за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень збільшилася на 34 млн грн (1,4%). Суспільство залишається найбільшим підприємством-боржником, сумарна заборгованість якого становить близько 2,5 млрд грн, в т. ч. майже 1,7 млрд грн - за газ, використаний у 2015 році для виробництва електроенергії.

агадаємо, станом на 4 серпня заборгованість перед "Нафтогазом" становила 20,6 млрд грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся