Доходи від приватизації у ІІІ кварталі перевищили план на 20%

Доходи від приватизації у ІІІ кварталі перевищили план на 20%
Фото: Фонд державного майна України

Станом на 1 жовтня інвестиції в приватизовані підприємства зросли до 14,8 млрд грн

В III кварталі 2015 року надходження інвестицій у приватизовані підприємства перевищили заплановані майже на 20%. Про це повідомляє прес-служба Фонду державного майна України.

Згідно з повідомленням, протягом третього кварталу 2015 року за договорами купівлі-продажу пакетів акцій, об'єктів незавершеного будівництва та об'єктів малої приватизації Фондом зафіксовано внесення інвестицій на загальну суму 256,5 млн грн.

Таким чином, станом на 1 жовтня 2015 року інвестиції в приватизовані підприємства зросли до 14,8 млрд грн. Це на 18% або на 2,3 млрд. грн. більше, ніж передбачено договорами купівлі-продажу на цей період.

За даними ФДМ, обсяги інвестицій в іноземній валюті також значно перевищують передбачені умовами приватизації. Так, на приватизовані підприємства надійшло 1,9 млрд. доларів сша та 72 млн. євро. Договорами передбачалося надходження 1,5 млрд. доларів сша та 19,26 млн. євро.

У фонді відзначають, що в звітному кварталі інвесторами в повному обсязі виконано умова збереження існуючих на момент приватизації робочих місць - їх 2623 - і створено 85 нових робочих місць.

Нагадаємо, ФДМ очікує, що сума надходжень від приватизації в 2016 році складе 20-30 млрд грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся