ua ru

Доходи від GTA V перевалили за 1 млрд дол

Американський видавець Take-Тwo Interactive в п'ятницю минулого тижня повідомив про те, що за три дні продажів доходи від комп'ютерної гри GTA V перевалили за рекордну суму - 1 млрд дол.

Американський видавець Take-Тwo Interactive в п'ятницю минулого тижня повідомив про те, що за три дні продажів доходи від комп'ютерної гри GTA V перевалили за рекордну суму - 1 млрд дол. Про це повідомляє "Росія 24".

У заяві компанії говориться, що це рекордний показник за всю історію індустрії розваг, включаючи кіно. Голлівудські блокбастери "Аватар", "Гарі Поттер і Дари Смерті: частина 2" і "Месники", що лідирують в списку найкасовіших фільмів всіх часів, що зібрали 1 млрд дол. в мінімальні терміни, переступили цей поріг тільки за 19 днів.

Варто зазначити, що минулого разу рекорд по продажах поставив шутер Call of Duty Black Ops 2, який заробив таку ж суму за 15 днів. При цьому вже перший день продажів GTA V приніс розробникам 800 млн дол.

GTA є представницею давно запущеного френчайзу, якому вже більше 16 років. У цьому сенсі гра від шотландської Rockstar Games є особливо цікавим феноменом, адже інтерес фанатів до неї не пропадає, незважаючи на величезну кількість серій, багато в чому схожих одна на одну. Експерти вже порівнюють Grand Theft Auto із знаменитим серіалом Super Mario від Nintendo.

У новій частині, на створення якої було потрібно більше п'яти років і рекордні 266 млн дол., вперше в історії серії є відразу три головні герої. Місцем дії стало віртуальне каліфорнійське місто Лос-Сантос. Геймерам, як і раніше, належить виступати в ролі злочинців, а значить знову виконувати завдання мафії, грабувати банки, здійснювати замовлені вбивства, уганяти автомобілі та інше.

Нагадаємо, що новинка доступна тільки для консолей PlayStation 3 і Xbox 360. Багато експертів стверджують, що продажі покажуть ще один стрибок, якщо Grand Theft Auto V портують на приставки нового покоління і ПК.