Видобуток вугілля в Україні в листопаді впав на 14,3%

Видобуток вугілля в Україні в листопаді впав на 14,3%
Фото: видобуток вугілля в Україні істотно впав (dtek.com)

За минулий місяць в Україні видобули 2,3 млн тонн вугілля

Видобуток кам'яного вугілля в Україні (без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та частини зони проведення АТО) в листопаді 2017 р. в порівнянні з відповідним періодом 2016 р зменшилася на 14,3% і склала 2,3 млн тонн. Про це повідомляє Державна служба статистики (Держстат) у сьогоднішньому звіті щодо промислового виробництва в Україні.

При цьому видобуток вугілля до жовтня 2017 р збільшився на 15%. За 11 місяців було видобуто 22,5 млн тонн вугілля, що на 16,2% менше відповідного періоду 2016 р

Відзначимо, видобуток вугілля в Україні істотно скоротився з початку бойових дій на Донбасі навесні 2014 р адже саме там знаходилася велика частина вугільних шахт країни.

26 січня 2017 року за керівництвом кількох народних депутатів почалася блокада окупованих районів Донбасу.

16 березня 2017 року президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення РНБО про транспортну блокаду окупованих районів Донбасу, згідно з яким було припинено переміщення вантажів (в тому числі, і вугілля) через лінію дотику.

Нагадаємо, видобуток вугілля в Україні за 2016 рік виріс на 4,7%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся