Дніпропетровська міськрада затвердила проект будівництва метро в місті на 304 млн євро коштів ЄБРР та ЄІБ

Дніпропетровська міська рада на сесії затвердила сьогодні, 30 травня, проект завершення будівництва метрополітену в місті і дала згоду на залучення 304 млн євро кредитних ресурсів від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) та Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) для завершення його будівництва. Про це повідомляє радіо "Свобода".

Як повідомив міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко, крім кредитних коштів, 61 млн євро планується залучити з державного бюджету.

"Європейський банк реконструкції і розвитку ухвалив остаточне рішення про надання Україні кредиту в розмірі 152 млн євро на завершення будівництва метро в Дніпропетровську. Позичальником коштів виступить держава, тобто Міністерство фінансів отримає кредит і передасть ці кошти Дніпропетровській міськраді як субвенцію на безоплатній основі для закінчення будівництва метрополітену", - повідомив посадовець.

За його словами, також завершилися переговори з ЄІБ щодо залучення ще 152 мільйонів євро.

Остаточне рішення щодо надання всієї суми кредиту, як зазначив міський голова, буде ухвалене 25-29 липня в Лондоні.

У подальшому кредитні кошти банкам упродовж 25 років повертатиме держава, місто ж виплачуватиме відсоткові ставки за кредитом.

Нагадаємо, в березні 2012 р. операційна рада ЄБРР підписала рішення про видачу Україні кредиту в сумі 152 млн євро на будівництво метро.

Нині Дніпропетровський метрополітен складається з єдиної лінії з шести станцій, яка прямує від однієї з околиць до вокзалу, не доходячи до центру міста. У найперших планах добудови - додати ще кілька станцій у центральній частині Дніпропетровська.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся