ru ua

Рада ЄБРР підписала рішення про видачу кредиту на 152 млн євро на будівництво метро в Дніпропетровську

Операційна рада Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) підписала рішення про видачу Україні кредиту в сумі 152 млн євро на будівництво метро в Дніпропетровську. Про це сьогодні повідомив міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко, передає кореспондент РБК-Україна.

"9 березня в Лондоні пройшло засідання операційного комітету ЄБРР, на ньому прийнято рішення про видачу кредиту Україні в обсязі 152 млн євро і зараз ведуться роботи з узгодження всіх процедур для підписання. Запропонували підписання угоди в Лондоні під час засідання ради директорів ЄБРР, імовірно в кінці травня", - повідомив міський голова.

Також він зазначив, що триває відповідна робота по залученню такої ж суми коштів від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ).

"Що стосується другої частини кредиту - ми завершили переговори ЄІБ. Вони йдуть у фарватері ЄБРР, тому ініціація на надання кредиту зараз оформляється, її надасть Міністерство економіки і Міністерство фінансів найближчим часом, тому можу сказати одне - спільними зусиллями ми йдемо в рамках виконання роботи по отриманню кредиту для того, щоб виконати всю роботу в розрахунковий термін", - сказав Іван Куліченко.

Нагадаємо, крім того, на будівництво метрополітену в Дніпропетровську в першому кварталі 2012 р. виділено з держбюджету 14 млн грн.