"Дніпропетровськгаз" встановив 5 тис. безкоштовних індивідуальних лічильників

НовиниЕнергетика    01.08.2016 - 09:18

В цьому році ПАТ "Дніпропетровськгаз" запланувало встановити 6,6 тисяч безкоштовних індивідуальних лічильників газу на суму 11,2 млн грн. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

За даними прес-служби, за шість місяців 2016 року індивідуальними приладами обліку газу вже обладнано 5 тисяч квартир мешканців області. Станом на 1 липня, у Дніпропетровській області 606,3 тисячі домогосподарств користуються природним газом, з них - 78,31% оснащені лічильниками.

"Паралельно з установкою звичайних індивідуальних лічильників, наша компанія реалізує пілотний проект по впровадженню сучасної автоматизованої системи контролю за обліком природного газу, - коментує директор з капітального будівництва ПАТ "Дніпропетровськгаз" Чорноморченко Оксана. - Під час цього проекту компанія планує оснастити 8,8 тисяч лічильників GPRS - і радіомодулями для дистанційного зняття і передачі фактичних показань на центральний диспетчерський пункт".

Такий експеримент ПАТ "Дніпропетровськгаз" проводить у П'ятихатському районі, на фінансування якого виділено 27 млн грн. При загальній вартості програми термін окупності складе 6,5 років.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top