У Дніпрі встановлено понад 400 загальнобудинкових лічильників газу

НовиниЕнергетика    03.10.2016 - 15:45
У Дніпрі встановлено понад 400 загальнобудинкових лічильників газу
У Дніпрі встановлено понад 400 загальнобудинкових лічильників газу

З початку року фахівці ПАТ "Дніпрогаз" встановили в Дніпрі понад 400 загальнобудинкових лічильників газу. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як наголошується, установка лічильників газу є пріоритетним напрямом для "Дніпрогазу", так як у відповідності з вимогами вищезазначеного Закону з 1 січня 2018 року споживання газу можливе лише за умови його приладового обліку.

Монтаж загальнобудинкових лічильників дозволить клієнтам компанії, які проживають в багатоповерхівках і користуються лише газовими плитами, платити виключно за фактичний обсяг спожитого газу. Технологія обліку витрати газу будинковими лічильниками забезпечує досить якісний контроль при менших фінансових і тимчасових витратах.

"Фінансування робіт з встановлення будинкових лічильників відбувається за кошти газорозподільних підприємств, передбачені в тарифі на розподіл газу, - пояснює голова правління ПАТ "Дніпрогаз" Світлана Пікінер. – На виконання держпрограми з оснащення багатоквартирного житлового фонду будинковими вузлами обліку газу до 2016 року "Дніпрогаз" направить 48,7 млн грн, що становить майже 50% від загального обсягу інвестиційної програми, затвердженої державним регулятором".

On Top