ru ua

У Дніпрі в акціях до 9 травня постраждали 14 осіб, ще 15 - затримано

У Дніпрі в акціях до 9 травня постраждали 14 осіб, ще 15 - затримано Фото: Нацполиция

Серед постраждалих - 6 поліцейських у 8 учасників масових заходів

У Дніпрі в акціях до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні постраждали 14 осіб, серед них - 6 поліцейських і 8 учасників акцій. Про це повідомляє прес-служба поліції Дніпропетровської області.

"Внаслідок зазначених подій травмовано 14 осіб - 8 учасників заходу і 6 поліцейських, які здійснювали охорону порядку під час заходу. 4 особам медпрацівники надали допомогу на місці події, 4 постраждалих звернулися в лікарню. Двоє поліцейських звернулися в лікарню з-за поразки, які були отримані в результаті розпилення сльозогінного газу", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що у відділення поліції було доставлено 15 осіб.

"У пунктах попереднього огляду, які дислоковані в місці проведення біля Монументу Слави, поліцейські вилучили 4 пістолети - 3 травматичних та 1 газовий, 4 ножі, газовий балончик, шило, цвях, пилочку для нігтів та інші предмети. Юнака, який намагався пронести газовий балончик "Терен-4", був доставлений у відділення поліції для з'ясування всіх обставин", - повідомляє поліція.

altaltaltaltaltaltaltalt

Фото: акції до 9 травня в Дніпрі

Нагадаємо, в Одесі на заходах до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулися сутички, поліція затримала 20 осіб.