Для випускників шкіл Києва 3 травня пролунає останній дзвоник

Сьогодні для випускників 11-х класів продзвенить останній дзвінок. Атестат про середню освіту 16 тис. 365 випускників Києва отримають 12 травня, після того, як завершиться державна підсумкова атестація. Розпочнеться вона завтра, 4 травня. Перевіряти будуть знання випускників з української мови, профільного предмету, предмету за вибором учня.

Випускники 9-х класів завершать навчання 11 травня, а 1 червня їм вручать документи про середню освіту. Інші школярі підуть на літні канікули з 25 травня 2012 р.

Сесія ЗНО розпочнеться з 15 травня і триватиме до 7 червня. Цього року до переліку навчальних дисциплін також додана всесвітня історія. Таким чином, в 2012 р. ЗНО буде проводитися з таких предметів і в наступні дати: хімія - 15 травня; російську мову - 17 травня; географія - 19 травня; математика - 21 і 22 травня; всесвітня історія - 24 травня; іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська) - 26 травня; українські мова та література - 28 і 29 травня; історія України - 31 травня та 1 червня; фізика - 5 червня; біологія - 7 червня.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся