Для України неприпустимо ставити людей на межу виживання, - Єфремов

Для України неприпустимо ставити людей на межу виживання , навіть заради швидкого підписання Угоди про Асоціацію з ЄС. Таку думку висловив лідер парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

«Коли Польща йшла до ЄС, їм списали 75 млрд дол. боргів, а потім ще стільки ж, якщо не більше, дали на розвиток структури. До того ж Польща набагато менше України. А з нами ніхто навіть розмова на цю тему не веде. Ми їм говоримо, дайте хоча б кредит по лінії МВФ. У вас же там вплив - Німеччина та ж. У відповідь мовчання. Кажуть тільки - підійміть людям тарифи на комунальні платежі», - сказав Єфремов.

Коментуючи можливі гарантії промисловцям з боку ЄС, глава фракції ПР у ВР заявив: «Які гарантії? Для того щоб перевести нашу продукцію на технічні стандарти Євросоюзу, потрібно, за підрахунками фахівців, 165 млрд дол і не менше п'яти років, а то й усі десять. Де ці гроші взяти? Чи будуть нас чекати 10 років? Ніхто нас чекати не буде».

При цьому він особливо відзначив, що європейська інтеграція України залишається головним зовнішньополітичним курсом. «Створити умови життя в Україні не гірше, ніж у розвинених країнах Європейського Союзу. Але ж не будь якою ціною», - резюмував Єфремов.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся