Для продовження процесу євроінтеграції Україні треба терміново вирішити проблеми права і демократії, - Кравчук

Неділя 16 жовтня 2011 20:30

Україна ще ніколи не була так близько до підписання Угоди про асоціацію з ЄС, тому українській владі треба терміново вирішити існуючі проблеми в області права та демократії, індикатором яких виступив процес над Юлією Тимошенко. Про це в ефірі передачі "Подробиці" на телеканалі "Інтер" заявив екс-президент України Леонід Кравчук.
"Ми впритул підійшли до Європи... Президент ОБСЄ сказав мені, що ще ніколи Україна не була так близько до підписання документів (про асоціацію України з ЄС)... і от суд над Тимошенко став "лакмусовим папірцем"... виявилось, що в питаннях демократії у нас багато проблем... Але доля Тимошенко і доля України - це далеко не одне і те ж", - зазначив екс-президент.
За словами Кравчука, для вирішення існуючих проблем в країні Верховній Раді треба опрацювати законодавство, а саме Кримінальний кодекс та Кримінально-процесуальний кодекси, а також посилити гуманітарний напрям в політиці.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся