Динамо - Зоря: онлайн-трансляція матчу чемпіонату України

Динамо - Зоря: онлайн-трансляція матчу чемпіонату України Фото: Динамо - Зоря

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Онлайн-трансляція матчу "Динамо" - "Зоря" розпочнеться РБК-Україна почнеться в 19:00, дивитися поєдинок можна на каналі 2+2.

Луганчани - одна з двох команд, яку "Динамо" в цьому сезоні не змогли обіграти.

20 березня, 19:30
Київ, "Олімпійський"
"Динамо" - "Зоря" 1:0
Гол: Мораес, 76
Динамо: Шовковський, Сілва, Виду, Антунеш, Драгович, Гармаш, Гусєв, Буяльський, Велозу, Ярмоленко, Мораес
Зоря: Шевченко, Сіваков, Чечер, Гордієнко, Каменюка, Караваєв, Любеновіч, Тотовицький, Петряк, Танковскій, Будковський

Кінець матчу

Динамо - Зоря: онлайн-трансляція матчу чемпіонату України90 хв. Теодорчик виходить замість Мараеса.

Динамо - Зоря: онлайн-трансляція матчу чемпіонату України86 хв. Петряк грубо грає в центрі поля.

81 хв. Кияни просили для Караваєва червону за фол проти Гонсалеса, але суддя показав лише жовту.

Динамо - Зоря: онлайн-трансляція матчу чемпіонату України78 хв. Замість Гармаша виходить Сидорчук.

Динамо - Зоря: онлайн-трансляція матчу чемпіонату України78 хв. Чечер грає рукою.

Динамо - Зоря: онлайн-трансляція матчу чемпіонату України76 хв. ГОЛ! Дотискає Динамо! Ярмоленко закинув м'яч у штрафну на Маораеса, той зумів розвернутися і проштовхнути м'яч повз Шевченка!

Динамо - Зоря: онлайн-трансляція матчу чемпіонату України72 хв. Чайковський вийшов замість Танковского.

71 хв. Хвилинка португальських ударів - Шевченко справляється по черзі з дальніми пострілами спочатку Антунега, а потім Велозу.

Динамо - Зоря: онлайн-трансляція матчу чемпіонату України63 хв. А у Динамо Гонсалес вийшов замість Гусєва.

Динамо - Зоря: онлайн-трансляція матчу чемпіонату України61 хв. Любеновіча змінив у грі Ліпартія.

59 хв. Не йде сьогодні гра у Ярмоленка - паси не доходять, удари блокують, фінти не працюють.

Динамо - Зоря: онлайн-трансляція матчу чемпіонату України51 хв. Танковський грубо зіграв в центрі поля.

47 хв. Атака "Динамо" завершилася хорошим ударом Гусєва зліва зі штрафної - Шевченко відбив.

Перерва

40 хв. Вдається Динамо доводити м'яч до штрафної суперника, але до удару довести поки не вдається - захист Зорі грає дисципліновано.

Динамо - Зоря: онлайн-трансляція матчу чемпіонату України32 хв. Гармаш не встиг чисто вибити м'яч у Петряка.

29 хв. Хороший удар від Велозу здалеку - Шевченко в справі!

20 хв. Багато, а головне добре, пресингує Зоря. Це змушує захист Динамо довго і не завжди вдало розігрувати м'яч.

13 хв. Ще один хороший момент у Динамо! Довго м'яч літав по штрафного Зорі, але останній удар Ярмоленка зблизька відправив м'яч у руки Шевченка.

Динамо - Зоря: онлайн-трансляція матчу чемпіонату України12 хв. Гордієнко грубо збив Гусєва на фланзі.

9 хв. Гармаш непогано віддав на Ярмоленка з флангу, той спробував прострілити, але Шевченко накрив м'яч.

6 хв. Ярмоленко бив з центру штрафного майданчика, але удар вийшов надто високим.

3 хв. Дуже спокійно починається матч. Обидві команди по черзі залазять на чужу половину підлозі без особливої небезпеки.

Починаємо

За останні році луганська "Зоря" навчилася показувати хороший футбол. В іграх проти більш іменитих суперників луганчани додають до своєму вмінню грати у футбол ще і бажання максимально показати себе. Що робить матчі проти них серйозним випробуванням для українських грандів.

"Динамо" на цьому тижні відіграло матч Ліги Чемпіонів проти "Манчестер Сіті". Судячи по грі, багато сил на цей поєдинок кияни не витратили. Хоча, в плані емоцій, гравці Реброва повинні були серйозно викластися.

"Зоря" дуже мало програє. Якщо "Динамо" в цьому чемпіонаті поступилося лише "Шахтарю" восени, то "Зоря" програла лише два матчі - на самому початку сезону "Сталі" і пізніше "старшому братові" "Шахтарю".

Головний тренер "Зорі" Юрій Вернидуб:

"Ці ігри - окраса чемпіонату. Стимул і мотивація для наших хлопців. Все-таки, будемо грати з грандом. З київським "Динамо". Зайвий раз команду на подібні зустрічі налаштовувати не потрібно. Ми розуміємо, чого хочемо. У Динамо теж серйозне завдання - стати чемпіоном. Ми, в свою чергу, будемо робити все, щоб набирати очки по максимуму і намагатися в іграх з такими командами, як "Динамо" і "Шахтар", вичавлювати максимум".