"Динамо" на виїзді переграло "Маріуполь"

"Динамо" на виїзді переграло "Маріуполь" Фото: "Маріуполь" - "Динамо" (fcdynamo.kiev.ua)

Свій перший гол за київський клуб забив Шапаренко

Київське "Динамо" обіграло "Маріуполь" в матчі 25 туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Матч відбувся в Маріуполі, куди влітку 2017 року київський клуб відмовився їхати з міркувань безпеки, і завершився з рахунком 3:2.

Рахунок в матчі відкрили господарі на 28 хвилині. Андрій Тотовицький скористався помилкою Дениса Бойко і забив зблизька.

На початку другого Артем Бесєдін зрівняв рахунок після передачі Миколи Шапаренко, який вийшов на заміну в перерві. Пізніше сам Шапаренко відзначився дебютним голом за "Динамо", вивівши команду вперед. Примітно, що футболіст є вихованцем "Маріуполя".

Третій гол киян забив Віктор Циганков. На 78 хвилині Тотовіцкій зробив дубль і скоротив рахунок.

На стадіоні в Маріуполі був присутній президент України Петро Порошенко.

Нагадаємо, в першому колі УПЛ "Динамо" відмовилося їхати до Маріуполя з міркувань безпеки, що спричинило за собою тривалий судовий процес між київським клубом і ФФУ, за підсумками якого "Динамо" було зараховано технічну поразку.