"Динамо" поступилося на виїзді "Брюгге" в матчі відбору Ліги чемпіонів

"Динамо" поступилося на виїзді "Брюгге" в матчі відбору Ліги чемпіонів Фото: "Брюгге" - "Динамо" (twitter.com/dynamokyiv)

Поєдинок завершився з мінімальним рахунком 0:1

Київське "Динамо" мінімально поступилося бельгійському "Брюгге" в першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Поєдинок на стадіоні "Ян Брейдель" завершився з рахунком 1:0.

Команди активно почали атакувати з перших хвилин і обмінялися небезпечними моментами. Але єдиний гол в грі забив Ханс Ванакен з пенальті на 37 хвилині після фолу Олександра Караваєва у своїй штрафній.

Згідно зі статистикою матчу, за весь матч кияни завдали 11 ударів по воротах, але лише раз потрапили в створ. У свою чергу гравці "Брюгге" пробивали 12 разів і 4 удари потрапили в створ.

Матч-відповідь відбудеться за тиждень, 13 серпня, на київському НСК "Олімпійський", початок - о 20:30.

Переможець в цьому двоматчевому протистоянні зустрінеться з найсильнішим у парі "Базель" (Швейцарія) - ЛАСК (Австрія), а того, хто програв чекає груповий етап Ліги Європи.