"Динамо" обіграло "Славію" і вийшло у раунд плей-офф Ліги чемпіонів

"Динамо" обіграло "Славію" і вийшло у раунд плей-офф Ліги чемпіонів Фото: "Динамо" - "Славія" (twitter.com/slaviaofficial)

"Біло-сині" пройшли чехів у кваліфікації

Київське "Динамо" здобуло перемогу над празькою "Славією" в матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів з рахунком 2:0.

На 11 хвилині Віктор Циганков зі штрафного удару закинув м'яч у штрафну гостей, а Беньямін Вербич в падінні ногою проштовхнув ігровий снаряд у ворота. Потім на 74 хвилині той же Циганков протягнув м'яч з центру поля, віддав передачу між двома захисниками на хід Артему Бесєдіну, який переграв воротаря.

Перший матч команди зіграли внічию 1:1. Таким чином, "Динамо" проходить в наступний раунд Ліги чемпіонів, де в раунді плей-офф кваліфікації ЛЧ зіграє з переможцем пари "Аякс" - "Стандард" (перша гра - 2:2).

Нагадаємо, "Зоря" зіграла внічию з "Брагою" в кваліфікації Ліги Європи.