Динамо - Шахтар: онлайн трансляція (рахунок 0:2)

Динамо - Шахтар: онлайн трансляція (рахунок 0:2) Фото: "Динамо" - "Шахтар" (fcdynamo.kiev.ua)

РБК-Україна веде онлайн-трансляцію фіналу Кубка України

Динамо - Шахтар. Онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна о 20:30, а дивитися матч можна на телеканалах ТРК "Україна" та "Футбол 1". Київське "Динамо" і донецький "Шахтар" зіграють у вирішальному поєдинку Кубка України сезону 2017/18. На думку букмекерів, перевага в даному матчі на боці "гірників".

9 травня 20:30
Дніпро, "Дніпро-Арена"

Склади команд:

"Динамо": Бойко, Піваріч, Кадар, Бурда, Кендзьора, Шапаренко, Гармаш, Вербіч, Шепелєв, Циганков, Бєсєдін
Запасні: Рудько, Морозюк, Ротань, Шабанов, Цітаішвілі, Алібеков, Мбокані

"Шахтар": Пятов, Бутко, Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Фред, Тайсон, Марлос, Патрік, Феррейра
Запасні: Шевченко, Хочолава, Додо, Дентінью, Коваленко, Нем, Кайоде

Матч завершено 0:2

90 + 4 хв. Фінальний свисток.

90 хв. Арбітр додав чотири хвилин до другого тайму.

90 хв. Давид Хочолава замінив у складі "Шахтаря" Богдана Бутка, який зазнав пошкодження.

86 хв. Заміна у "Динамо": замість Беньяміна Вербича на поле вийшов Георгій Цитаїшвілі.

83 хв. Тарас Степаненко отримав попередження за зрив атаки суперника.

82 хв. Дьємерсі Мбокані пробив із розвороту - невлучно.

80 хв. Гармаш збиває Степаненка і отримує жовту картку.

76 хв. Заміна у складі "Шахтаря": замість Факундо Феррейри у гру вступив Оларенважу Кайоде.

75 хв. Удар від Беньяміна Вербича - Андрій П'ятов парирував удар.

72 хв. Віктор Циганков пробив зі штрафного - Андрій П'ятов упіймав м'яча.

71 хв. Кияни перехопили м'яч, Циганков обігрувався в дотик з Бесєдіним, Ракицький сфолив на Артема.

68 хв. Володимир Шепелєв отримав попередження за фол проти Фреда.

65 хв. Заміна у складі "Шахтаря": замість Алана Патріка у гру вступив Віктор Коваленко.

62 хв. Заміна у складі "Динамо": замість Миколи Шапаренка на поле вийшов Дьємерсі Мбокані.

63 хв. Жовта картка для Кендзера за фол проти Тайсона.

61 хв. ГОООООЛ! Ракицький забиває.

58 хв. Шапаренко бив з метрів з двадцяти - вище воріт.

56 хв. Артем Бєсєдін отримав хорошу можливість відзначитись, пробив по воротах донецької команди, проте влучив у Андрія П'ятова.

52 хв. Тамаш Кадар заблокував удар Факундо Феррейри.

47 хв. ГОООЛ! Фред віддав передачу на Бутка, Богдан видав пас на дальню штангу, де в дотик розібрався Феррейра.

46 хв. Стартував другий тайм.

45 +2 хв. Перший тайм завершено. Поки без голів.

45 + 1 хв. Степаненко вбіг у вільну зону в штрафний, отримав пас від Тайсона і прострілив - Бойко накрив м'яч на лінії після рикошету від штанги і власної спини.

45 хв. Арбітр компенсував дві хвилини до першого тайму.

44 хв. Микола Шапаренко пробив набагато вище воріт "гірників".

39 хв. Швидкий перехід киян в атаку, переклад м'яча направо і подача Кендзьора - Вербич під контролем захисників.

36 хв. Денис Гармаш виконав навіс із правого флангу, проте Беньямін Вербич не зміг пробити по воротах.

32 хв. Фред відмахнувся від Бесєдіна і отримав жовту картку.

хв. Ісмаїлі відібрав м'яч у Кендзьора і потужно пробив у ближній - Бойко парирував.

28 хв. Перша жовта картка в матчі. Бесєдін в боротьбі ліктем відмахнувся від Степаненка.

18 хв. Тамаш Кадар виконав довгу передачу на половину поля "Шахтаря", але м'яч опинився в руках Андрія П'ятова.

14 хв. У Беньяміна Вербича зафіксували положення "поза грою".

11 хв. Алан Патрік розвернувся в штрафній і пробив, але м'яч після рикошету пішов за межі поля.

8 хв. Забиває "Динамо", але Бурда був у положенні "поза грою".

7 хв. Ісмаїлі бив головою, але вище воріт пролетів м'яч.

5 хв. Перший момент у "Шахтаря". Після навісу Марлоса Ісмаїлі головою пробив у руки Бойка.

2 хв. Алан Патрік порушив правила проти Шапаренка, "динамівці" заробили штрафний удар. Циганков подав - Ісмаїлі вибив м'яч.

1 хв. Матч розпочався!

- Лунає Гімн України.

- Команди виходять із підтрибунного приміщення на футбольне поле.

- "Динамо" зіграє у формі синього кольору (голкіпер - у жовтій), "Шахтар" - у традиційних помаранчево-чорних кольорах (голкіпер - у зеленій формі).

- Увечері 8 травня команди прибули в Дніпро.

На вирішальний матч Паулу Фонсека взяв всіх наявних у розпорядженні футболістів. Крім гравців і тренерського штабу до складу делегації увійшли керівники донецького клубу, а також адміністративний штат команди.

У складі делегації "Динамо" на гру прибутку Віталій Буяльський та Денис Гармаш, які через пошкодження пропустили матч проти "Маріуполя". Разом з командою прилетів і Сергій Сидорчук, який потрапив в заявку на матч з Приазовцями, але на поле не виходив, зате взяв участь і грі молодіжних складів.

- Щоб уникнути тисняви, ​​служба безпеки рекомендує уболівальникам приходити заздалегідь. Ворота стадіону відкриються за 3 години до початку матчу - о 17:30. А о 18:45 розпочнеться культурно-розважальна програма.

Вперше поєдинок лідерів українського футболу прийме "Дніпро-Арена", до цього команди боролися за Кубок в Києві, Харкові, Сумах і Полтаві.

Останній раз "гірники" грали в Дніпрі в рамках вирішальної зустрічі Кубка в сезоні 2008/09. Тоді "Шахтар" програв полтавській "Ворсклі". Динамівці ж грали тут зовсім недавно в півфіналі турніру з "Дніпром-1".

Загалом за 26 розіграшів Кубка країни "Динамо" приймало участь в 15 фінальних поєдинках, здобувши в них 11 перемог, "Шахтар" також виграв 11 фіналів з 17. 9 травня хтось із них вирветься вперед за кількістю виграних трофеїв.

МІж собою "Динамо" і "Шахтар" зустрінуться у фіналі Кубка країни удесяте. Перевага у вирішальних очних поєдинках - на боці киян. П'ять разів у Кубок їхав до столиці і в чотирьох випадках - поповнював колекцію "Шахтаря".

Востаннє в Кубку України суперники зустрічалися минулого сезону, коли у фіналі, що проходив на ОСК "Металіст", "Динамо" мінімально поступилося "Шахтарю".

Для "Динамо" фінал Кубка - останній шанс здобути хоч щось у цьому сезоні. На рахунку доннечан Суперкубок України та де-факто перемога у чемпіонаті.

Так, в рамках 31 туру чемпіонату України у неділю, 13 травня, на стадіоні "Металіст" в Харкові відбудеться матч "Шахтар" – "Верес". У разі перемоги "гірники" достроково завоюють золоті медалі Прем'єр-ліги.

В цьому випадку заключний матч сезону проти київського "Динамо" на виїзді не матиме турнірного значення. А кияни уперше з сезону 2012/13 можуть не виграти жодного трофею.