"Динамо" з перемоги над "Скендербеу" стартувало у груповому турнірі Ліги Європи

"Динамо" з перемоги над "Скендербеу" стартувало у груповому турнірі Ліги Європи Фото: Динамо - Скендербеу (fcdynamo.kiev.ua)

Матч завершився з рахунком 3:1

Київське "Динамо" успішно стартувало в матчі першого туру групового етапу Ліги Європи проти албанського "Шкендербеу". Матч, який пройшов у Києві на НСК "Олімпійський", завершивсь з рахунком 3:1.

В кінці першого тайму Гіергі Музака вивів албанську команду вперед. Але підопічні Олександра Хацкевича здолали команду "снігових вовків" завдяки трьом без відповіді у другому таймі голам Сергія Сидорова, Жуніора Мораеса і Мбокані.

У паралельному матчі групи В "Янг Бойз" зіграв внічию з "Партизаном" - 1:1. На 11 хвилині за сербський клуб гол забив Марко Янкович. За три хвилини рахунок зрівняв гравець швейцарського клубу Крістіан Фасснахт.

Нагадаємо, головний тренер збірної України Андрій Шевченко та його асистент Андреа Малдера зустрілися з наставником "Наполі" Мауріціо Сарри перед матчем першого туру групового турніру Ліги чемпіонів з донецьким "Шахтарем".