Динамо - Астана: онлайн трансляція (рахунок 2:2)

Динамо - Астана: онлайн трансляція (рахунок 2:2) Фото: "Динамо" - "Астана" (fcdynamo.kiev.ua)

РБК-Україна проведе трансляцію першого туру групового етапу Ліги Європи

Динамо - Астана. Трансляція матчу розпочнеться на РБК-Україна о 19:55, а дивитися поєдинок можна на Футбол 1. Київське "Динамо" стартує в груповому етапі Ліги Європи матчем проти казахстанської "Астани". На думку букмекерів, перевага в цьому протистоянні на боці команди Олександра Хацкевича.

20 вересня 19:55
Київ, Олімпійський

Матч завершено 2:2

90+5 хв. У доданий час пропускає "Динамо" від Романа Муртазаєва...

81 хв. Русин прямою ногою пішов на Маєвського і отримав "гірчичник".

79 хв. Заміна у складі київського "Динамо": замість Дениса Гармаша на поле вийшов Міккель Дуелунд.

76 хв. Циганков пробив зі штрафного - Ненад Ерич не дуже впевнено, проте парирував удар.

66 хв. Гармаш головою пробив над воротами "Астани".

79 хв. А ось і заміна: Дуелунн виходить замість Гармаша.

66 хв. Циганков робить подачу на дальню штангу, де Гармаш б'є головою по воротах, але м'яч летить над поперечиною.

59 хв. Вербич робить чудову подачу на Циганкова, той приймає м'яч і б'є з центру штрафного по воротах. Еріче в падінні відбиває м'яч.

55 хв. Томасов пробив повз праву стійку воріт київської команди.

46 хв. Розпочався другий тайм.

45+2 хв. Перерва!

45+2 хв. ГООООЛ!!! Гармаш на другій доданій хвилині вразив сітку воріт "Астани" та до завершення першої половини гри вивів "Динамо" вперед!!!!

42 хв. Бурда отримав жовту картку за фол.

41 хв. Кадар вибив м'яч у підкаті з-під ніг Марина Томасова і відвів небезпеку.

35 хв. Сидорчук спробував закинути м'яч в чужу штрафну, але з воріт вийшов Еріче і забрав м'яч в руки.

27 хв. Контролюють м'яч футболісти "Астани" в ці хвилини матчу.

24 хв. Бойко парирував удар від Кляйнгайслера.

21 хв. Гол! Анічич ударом головою під поперечину воріт зрівнює рахунок у матчі.

16 хв. Бойко в падінні впіймав м'яч після удару від Томасова.

11 хв. ГООООЛ!!! Циганков поцілив у лівий нижній кут воріт "Астани" та вивів "Динамо" вперед!!!!

6 хв. Кендзьора після подачі з кутового головою пробив у площину воріт "Астани", проте голкіпер парирував удар.

3 хв. Удар від Циганкова - м'яч потрапив у руки голкіпе

1 хв. Матч розпочато! Ввели м'яч в гру футболісти "Динамо".

- Склади команд:

"Динамо": 71. Бойко - 94. Кендзьора, 26. Бурда, 44. Кадар, 23. Піваріч - 5. Сидорчук, 19. Гармаш, 29. Буяльський, 15. Циганков, 7. Вербич - 43. Русин
Запасні: 1. Бущан, 8. Шепелєв, 9. Морозюк, 20. Буено, 30. Шабанов, 89. Супряга, 99. Дуелунд

"Астана": 1. Еріче - 2. Рукавіна, 5. Анічич, 44. Постніков, 77. Шомко - 18. Маєвський, 6. Кляйнхайслер, 11. Енріке, 14. Томасів, 20. Алмейда - 30. Кабананга
Запасні: 35. Мокін, 7. Мужиків, 19. Зайнутдинов, 25. Малий, 27. Логвиненко, 32. Янга, 45. Муртазаев

- Динамівці зіграють у своїй домашній білій формі (голкіпер - у зеленому), а гості проведуть матч у жовтій формі (воротар - у червоному).

У минулій першості України "Динамо" стало віце-чемпіоном, пропустивши вперед донецький "Шахтар". У третьому відбірковому раунді поточної Ліги чемпіонів динамівці здолали празьку "Славію", але в раунді плей-оф поступилися "Аяксу" і другий рік поспіль не змогли пробитися в груповий етап ЛЧ.

Це сьома кампанія "Динамо" в Лізі Європи і шостий груповий етап. Із п'яти попередніх випадків столичний клуб чотири рази виходив до плей-офф - єдина невдача припала на сезон 2011/12. Кращого результату динамівці здобули в сезоні 2014/15, коли дійшли до чвертьфіналу.

"Астана" в минулій кампанії в четвертий раз поспіль стала чемпіоном Казахстану. У поточному єврокубковому сезоні команда провела вже вісім матчів. "Астана" вийшла в груповий етап Ліги Європи після вильоту з третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів, де поступилася загребському "Динамо". До цього астанинці по черзі здолали "Сутьєску" та "Мітьюлланд". У раунді плей-офф Ліги Європи казахстанці по пенальті взяли верх над АПОЕЛом.

В усіх трьох попередніх випадках, коли "Астана" грала на груповому етапі одного з єврокубків, команда поступалася в стартовому турі на виїзді. До минулого сезону безвиграшна виїзна серія клубу налічувала 18 матчів. У трьох останніх гостьових поєдинках "Астана" не забила жодного разу, зазнавши двох поразок за однієї нічиєї.