ru ua

Дії військ РФ на кордоні суттєво активізувалися, - МЗС України

Дії підрозділів і частин Збройних сил РФ на україно-російському кордоні суттєво активізувалися.

Дії підрозділів і частин Збройних сил РФ на україно-російському кордоні суттєво активізувалися. Про це в ході брифінгу заявив директор інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс, передає кореспондент РБК-Україна.

"За інформацією силових структур України на українсько-російському кордоні на Донецькому, Харківському, Луганському та Сумському напрямку істотно активізувалися дії підрозділів і частин Збройних сил РФ", - заявив Перебинис.

За словами дипломата, вчора з Ростова-на-Дону в напрямку державного кордону на ділянці з Донецькою областю спостерігався рух 2 колон у складі 50 БТР, 6 танків, 8 установок "Град" і 300 військових автомобілів.

"На відстані 8-10 кілометрів від кордону в напрямку Луганській області зафіксована колона до 250 БТР, 2 танків і до 1 тисячі військовослужбовців. На кордоні з Харківською областю спостерігається рух колони до 10 БМП, військових автомобілів, а також переміщення вертольотів. Також рух російських БМП спостерігається біля кордону на ділянці з Сумською областю", - заявив дипломат.

Також у МЗС зазначили, що російська сторона припинила пропуск громадян в бік РФ на прикордонному пункті "Гуково".

Нагадаємо, в.о. міністра оборони України Михайло Коваль сьогодні перед засіданням Кабміну заявив, що російські військові проводять маневри в рамках навчань на відстані одного кілометра від українського кордону.