Дії Росії загрожують існуванню кримськотатарської громади, - Парубій

НовиниПолітика    13.10.2016 - 15:56
Фото: голова ВР Андрій Парубій
Фото: голова ВР Андрій Парубій

У резолюції ПАРЄ вказано на масові порушення прав людини, позбавлення власності, примус до переходу в російське громадянство

Дії Росії загрожують існуванню кримськотатарського суспільства. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Верховної Ради України Андрій Парубій з посиланням на резолюцію ПАРЄ по Україні.

"Чітко і однозначно вказано на масові порушення прав людини, позбавлення власності, на примус до переходу в російське громадянство", - написав Парубій.

Він зазначив, що резолюція ПАРЄ по підтвердила "нікчемний статус" так званих ЛНР/ДНР, створених, підтримуваних і контрольованих Росією.

Доведений той факт, що "ЛНР/ДНР" повністю залежать від матеріально-технічної, фінансової та адміністративної підтримки РФ.

Також прийнято до уваги висновки Спеціальної групи по кримінальній розслідування за збитого літака МН-17, де йдеться про те, що він був збитий російським "Буком" з території контрольованої сепаратистами.

 
 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба назвав п'ять сценаріїв можливого повернення російської делегації до Парламентської асамблеї Раді Європи.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top