Дії РФ в Україні призвели до "холодного миру", - президент Болгарії

Дії РФ в Україні призвели до "холодного миру", - президент Болгарії
Фото: президент Болгарії Росен Плевнелієв

Плевнелієв вважає, що Росія намагається дестабілізувати ЄС

Росія протистоїть Європі і намагається дестабілізувати ЄС. Про це президент Болгарії Росен Плевнелієв заявив у своїй промові перед депутатами Європейського парламенту в Страсбурзі, передає EurActiv.

Плевнелієв висловив надію, що не буде ніякої нової холодної війни, але що дії Росії в Україні викликали "час холодного миру", де ніхто не хоче війни, але ще де відбуваються конфлікти і протистояння.

Президент Болгарії зазначив, що українська криза явно продемонстрував те, що Росія не дотримується принципів міжнародного права. Він також зазначив, що не визнає Крим частиною Росії, а вважає його територією України.


"Крим — це Україна, а Україна — це Європа. Я думаю, що скасування віз для громадян України є важливим і актуальним кроком на підтримку України", — сказав Плевнелієв.

Нагадаємо, у новій редакції керівництва з ведення політики національної безпеки ФРН зазначається, що Росія для Німеччини "більше не партнер, а суперник" і якщо її курс не зміниться, то в найближчому майбутньому вона стане загрозою безпеці всього континенту.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся