ru ua

Deutsche Bank зарезервував 500 млн євро для можливого штрафу за маніпуляції ставкою LIBOR

Один з найбільших банків в Європі за розміром активів Deutsche Bank AG зарезервував близько 500 млн євро для можливого штрафу за передбачувані маніпуляції ставкою LIBOR, повідомляє телеканал "Росія 24".

Згідно з інформацією джерел Financial Times, банк буде змушений розрахуватися з владою США, Великобританії та Німеччині до кінця 2013 р.

Deutsche Bank, як і ряд інших найбільших банків, підозрюється регуляторами в маніпулюванні ставкою LIBOR. На даний момент у США та Великобританії у зв'язку із звинуваченнями в маніпулюванні ставкою LIBOR триває розслідування відносно банку. Проблема спекуляцій з LIBOR досліджується вже кілька років, однак в активну фазу розслідування увійшли лише цього літа.

Deutsche Bank заробив на коливанні ставки LIBOR не менше 500 млн євро. Згідно з документами, які потрапили в ЗМІ, банк, використовуючи вкрай ризиковану стратегію, зумів отримати величезний прибуток. Трейдери Deutsche Bank зуміли зіграти на різниці в темпах зростання тримісячної і піврічний ставки LIBOR.

Читайте також: Єврокомісія запідозрила Міжнародну асоціацію зі свопів і деривативів в змові з інвестбанками