Дітей без щеплень будуть пускати в школи Києва

Дітей без щеплень будуть пускати в школи Києва
Фото: школа (УНІАН)

Заборона може бути введена в разі погіршення з захворюваністю

У Києві не буде заборони дітям без щеплень відвідувати школи, проте в разі погіршення ситуації із захворюваністю такі заходи можуть запроваджуватись. Про це на брифінгу заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондрієвський, повідомляє кореспондент РБК-Україна.

Він нагадав, що 2 вересня розпочнеться новий навчальний рік.

"Заборони невакцинованим дітям відвідувати навчальні заклади не буде", - сказав він.

При цьому він зазначив, що в разі низького рівня вакцинації, буде затверджена процедура підтвердження вакцинації дітей.

"У разі погіршення статистичних даних про наявність захворювання ми змушені будемо обмежувати доступ невакцинованих дітей в заклади освіти та забезпечувати їм право отримувати освіту дистанційно", - сказав він.

Нагадаємо, стаття 15 закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" передбачає, що дітям, які не отримали щеплення з Національним календарем, відвідувати заклади освіти не дозволяється.

Раніше міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, заявила, що керівництво навчальних закладів має право вимагати від батьків інформацію, чи зроблені дитині щеплення згідно Національного календаря щеплень.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся