ua en ru

Десятки поранених і заарештованих. В Єрусалимі сталися міжетнічні сутички

Десятки поранених і заарештованих. В Єрусалимі сталися міжетнічні сутички Фото: зіткнення в Єрусалимі (twitter.com/mm6981229)
Автор: РБК-Украина

В результаті зіткнень в Єрусалимі в ніч на 23 квітня постраждали більше сотні палестинців і десятки поліцейських. Конфлікт стався між правими ізраїльтянами і палестинцями.

Про це пише The Times of Israel.

Повідомляється, що запеклі зіткнення сталися біля Дамаських воріт Старого міста Єрусалиму, коли на вулиці вийшли близько 300 правих ізраїльських активістів і сотні палестинців. Ізраїльтяни скандували "Смерть арабам", поліції довелося застосувати водомети і світлошумові гранати, щоб розняти конфліктуючі групи.

Фото: зіткнення в Єрусалимі (twitter.com/mm6981229)

Також повідомляється, що палестинці закидали поліцію камінням. За даними Червоного Півмісяця, щонайменше 105 палестинців були поранені, в тому числі 22 госпіталізовані. Поліція повідомила, що в ході зіткнень постраждали близько 20 офіцерів.

Також повідомляється, що понад 50 осіб було заарештовано за кидання каменів, запуск феєрверків, напад на поліцейських та інше насильство під час заворушень.