Дещиця попросив генсека ООН продовжити на три місяці мандат моніторингової місії ООН

В.о. міністра закордонних справ України Андрій Дещиця направив лист генеральному секретарю ООН Пан Гі Муном з проханням продовжити на тримісячний термін мандат моніторингової місії ООН з прав людини.

В.о. міністра закордонних справ України Андрій Дещиця (на фото) направив лист генеральному секретарю ООН Пан Гі Муном з проханням продовжити на тримісячний термін мандат моніторингової місії ООН з прав людини. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства закордонних справ України.

"У своєму зверненні... Дещиця висловив зацікавленість у подальшому присутності правозахисних механізмів ООН і підтримки ними процесів, спрямованих на забезпечення та захист прав і основоположних свобод людини в Україні, в нинішній відповідальний для нашої країни період після президентських виборів 25 травня 2014 р. Найбільш пильної уваги потребує ситуація в Криму, де в результаті російської окупації міжнародні експерти фіксують грубі порушення прав людини", - йдеться в соробщении.

Нагадаємо, моніторингова місія ООН працює в Україні з 15 березня 2014 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся