ru ua

Депутати просять Яценюка опублікувати результати розслідування роботи Квіташвілі

Депутати Верховної Ради України Ольга Богомолець, Єгор Фірсов, Ігор Попов, Віктор Чумак, Олег Мусій та Олександра Кужель звернулися до прем'єр-міністра Арсенія Яценюка з проханням оприлюднити звіт про результати службового розслідування належного виконання обов'язків міністром охорони здоров'я Олександром Квіташвілі, його першим заступником Олександрою Павленко, а також іншими посадовими особами МОЗ.

Депутати також просять прем'єра надати їм копії акта службового розслідування для подальшого розгляду його результатів у сесійній залі парламенту.

Нардепи звернули увагу, що згідно законодавства, термін прийняття прем'єром відповідних рішень за результатами проведеного службового розслідування стосовно керівництва МОЗ закінчується на цьому тижні.

Нагадаємо, 22 липня окружний адміністративний суд Києва відмовив Квіташвілі у задоволенні його позову до 14 депутатам і Національному агентству України з питань державної служби в частині заборони Кабміну розглядати результати службового розслідування, яке проводилося згідно з наказом Нацагентства №109 від 29 травня 2015 р. з ініціативи прем'єр-міністра і 66 народних депутатів.