ua en ru

Депутати міськради Кременчука звернулися до керівництва України щодо забруднення води в Дніпрі

21:16 11.08.2010 Ср
1 мин

На позачерговій сесії Кременчуцької міської ради депутати прийняли звернення до керівництва України щодо забруднення води в Дніпрі.

Як повідомляє кореспондент РБК-Україна, депутати в зверненні вимагають виявлення причин забруднення води Дніпрі, просять провести наукові дослідження про причину забруднення Кременчуцького водосховища, розробити заходи з попередження забруднень і дати оцінку роботи державних органів, відповідальних, за стан води в Дніпрі.

Нагадаємо, щорічно літом в Дніпрі в районі Кременчука погіршуються показники якості води і масово спостерігається замор риби. Зокрема, станом на 22 липня, за даними лабораторії комунального підприємства «Кременчукводоканал», рівень кисню у воді в 10 разів був менше норми, концентрація марганцю в 9,9 рази перевищувала норму.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: