Депутатів Київради Найдьонова і Прокопіва звинуватили в спробах відібрати землю на Осокорках

Членів комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування Київради від фракції "Удар-Солідарність" Олександра Найдьонова та Володимира Прокопіва звинувачують у спробі відібрати землю на Осокорках на користь підконтрольного кооперативу. Про це розповіли члени садово-дачного кооперативу "Орхідея-3", передає "Вечірній Київ".

"Ми порядкуємо в кооперативі ще з 80-их років. Багато хто на своїх дільницях встигли побудувати будинки, де зараз живуть. А ось узаконити свій статус, ми не можемо", - розповіла від імені членів кооперативу голова Раїса Юрченко.

Як наголошується, в 2007 році для "Орхідеї-3" була розроблена документація. Проект передбачав передачу членам кооперативу землі на 24 роки в оренду з правом приватизації.

"Все робилося за наш же рахунок - люди витратили 1,5 мільйона гривень. Але справа встала. Проект був поданий до головного управління земельних ресурсів для передачі його в Київську міську раду і йому просто не дають ходу", - розповіла Юрченко.

У 2009 році Окружний адміністративний суд зобов'язали внести проект землеустрою для "Орхідеї-3" на розгляд комісії Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

"Після зміни влади в країні, ми сподівалися, що справа піде швидше. Але чиновники його постійно гальмують. Депутат від фракції "Удар-Солідарність" Олександр Найдьонов очолює комісію з питань містобудування, архітектури та землекористування. З березня він нас запевняє, що комісія повинна в усьому розібратися. А в липні на комісії прийняли рішення - нашу землю заново поділити. При чому, ділити її повинен сам Найдьонов", - каже голова кооперативу.

Крім цього, підкреслюється, що голова комісії та колега по фракції Олександра Найдьонова Володимир Прокопів конфлікт демонстративно не помічає. Мовчить також і Держкомзем, хоча і його суд зобов'язав розібратися у справі.

В "Орхідеї-3" впевнені - на їх землю є плани. Землю хочуть відібрати і віддати під висотну забудову. А щоб забрати землю і заплутати документацію, до справи підключили колишнього голову кооперативу, який продавав ділянки по кілька разів, йдеться в повідомленні. Плюс до всього на базі діючого кооперативу з'явився ще один кооператив - "Лотос-7", який також заявляє про свої права на частину землі.

Зазначається, що члени кооперативи "Орхідея-3", серед яких є люди похилого віку та учасники АТО, фактично доведені до відчаю. Вони готові вийти пікетувати КМДА, щоб їх не вигнали з ділянок, які вони обживають вже більше 25 років.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся