У день отруєння Скрипаля розвідка перехопила повідомлення Москві про "доставку посилки"

Понеділок 09 квітня 2018 18:29
У день отруєння Скрипаля розвідка перехопила повідомлення Москві про "доставку посилки"
Фото: Сергій Скрипаль (crimerussia twitter)

Повідомлення про посилку перехопили фахівці Королівських військово-повітряних сил

Британська розвідка в день отруєння колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії перехопила електронне повідомлення зі словами "посилка була доставлена", відправлене до Москви. Про це повідомляє "Sunday Express".

Зазначено, що перехоплене повідомлення входило в дані розвідки, які дозволили прем'єр-міністру Терезі Мей зробити висновок, що за замахом "з усією ймовірністю" стояла Росія.

За твердженням джерел видання, які ознайомилися з цими розвідданими, повідомлення про посилку було перехоплено фахівцями Королівських військово-повітряних сил Британії, які знаходяться на Кіпрі. Всього було перехоплено два повідомлення: одне - 4 березня, друге - днем ​​раніше.

Одне з повідомлень було відправлено 4 березня з місця, розташованого недалеко від Дамаска, "офіційній особі" в Москву. Саме це повідомлення включало фрази "посилка була доставлена" і двоє людей "зробили успішний відхід" (made a successful egress).

Лейтенант ВПС, перехопивши це повідомлення, пов'язав його з іншим повідомленням, перехопленим на день раніше. Але джерела газети не розкрили його змісту, зазначивши, що це повідомлення стало мати значення тільки після отруєння Скрипаля.

Нагадаємо, 6 квітня 2018 року стало відомо, що бойову нервово-паралітичну речовину "Новачок", якою отруїли Скрипаля, було розроблено на дослідницькій базі в Шиханах у Саратовській області РФ.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся