ru ua

За день бойовики здійснили 24 обстріли, поранено 4 військових

За день бойовики здійснили 24 обстріли, поранено 4 військових Фото: війна на Донбасі

Підрозділи сил АТО повністю контролюють ситуацію у зоні своєї відповідальності

Із початку доби, 14 травня 2017 року, в зоні антитерористичної операції на Донбасі станом на 18:00 зафіксовано 24 обстріли з боку підтримуваних Росією бойовиків, поранення отримали четверо українських військовослужбовців. Про це повідомляє прес-центру штабу АТО у Facebook.

"Обстріли позицій сил АТО з боку російсько-терористичних військ впродовж дня не припиняються. З початку доби бойовики 24 рази відкривали вогонь по позиціях Збройних Сил України", - йдеться у вечірньому зведенні штабу.

За даними відомства, протягом дня терористи активно застосовували 120 мм і 82-міліметрові міномети, подекуди 122 і 152 мм ствольну артилерію, БМП і танки.

"Із початку доби четверо українських воїнів зазнали поранень. Підрозділи сил АТО повністю контролюють ситуацію у зоні своєї відповідальності та, у разі потреби, готові дати противнику гідну відсіч", - запевнили в прес-центрі штабу АТО.

Зведення прес-центру штабу АТО за день станом на 18.00 годину 14 травня 2017 року: Обстріли позицій сил АТО з боку росі...

Опубліковано Прес-центр штабу АТО 14 травня 2017 р.

Нагадаємо, в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі за минулу добу, 13 травня 2017 року, в результаті бойових дій отримали поранення четверо українських військовослужбовців, загиблих немає.