Делегація УПЦ представила в Страсбурзі виставку християнських реліквій, - Новинський

Фото: Вадим Новинський (opposition.org.ua)
Фото: Вадим Новинський (opposition.org.ua)

Виставка пов'язана з діяльність Української православної церкви

Член української парламентської делегації в ПАРЄ, лідер "Партії миру" Вадим Новинський прокоментував виставку християнських реліквій, представлену делегацією УПЦ у Страсбурзі. Про це він розповів в ефірі NewsOne.

Однією з цілей виставки, пов'язаної з діяльністю Української православної церкви, за словами Новинського, є надання делегатам ПАРЄ можливості краще зрозуміти український народ. Ще однією метою виставки Новинський вважає "демонстрацію єдності церкви, священства та мирян на території України і за її межами".

"Наша церква за тисячолітню історію була тим наріжним каменем, який сформував нашу культуру, наші традиції і спосіб життя українського народу", - сказав він, зазначивши, що на виставці делегати ПАРЄ мають можливість познайомитися з українськими традиціями.

Делегація Української православної церкви з пастирською місією зараз знаходиться в Західній Європі. У Страсбурзі вона представила виставку унікальних християнських реліквій. В подарунок делегація привезла ікону всіх преподобних отців Києво-печерських. Її написали в Україні та освятили. Ще один подарунок місії - виставка православних святинь, присвячених хрещенню Київської Русі. Унікальні експонати представили у стінах Ради Європи під час спеціальної конференції. Спеціальні гості в стінах Ради Європи - академічний хор Київської духовної академії і семінарії, разом з переможцем талант-шоу, священиком Олександром Клименко.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся