Делегація РФ навряд чи поїде на січневу сесію ПАРЄ

НовиниПолітика    15.01.2016 - 17:19
Фото: ПАРЄ
Фото: ПАРЄ
Вершбоу: в інтересах НАТО налагодити діалог з Росією МВФ погіршив прогноз по економіці Росії в 2016

Однак остаточне рішення ще не прийнято

Делегація Росії, швидше за все, відмовиться їхати на січневу сесію Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ). Про це повідомив перший заступник голови комітету Держдуми з міжнародних справ, член російської делегації в ПАРЄ Леонід Калашников, передає ТАСС.

"За моїми даними, в даний час готується розпорядження за підписом спікерів Держдуми і Ради Федерації Сергія Наришкіна і Валентини Матвієнко про те, що делегація у Страсбург не поїде", - повідомив Калашников.

Інший ТАСС джерело в делегації РФ підтвердив, що остаточне рішення щодо участі у сесії буде "пов'язане з розкладом по голосуванню (щодо повноважень російської делегації і можливого продовження санкцій відносно неї)". За його даними, безпосередньо в даний час йде процес прийняття рішення, і "це пов'язано з засіданнями політичних груп ПАРЄ, які дають розклад по голосам".

Нагадаємо, 24 червня 2015 року ПАРЄ продовжила до січня 2016 року санкції проти делегації Російської Федерації, прийняті 29 січня 2015 року.

На наступному засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи, яке розпочнеться в січні 2016 року, російської делегації можуть повернути право голосу.

Читайте в розділі

Німеччина направить в Україну військових консультантів

Обама зняв обмеження на військову допомогу союзникам США по Сирії

Дії Росії в Україні підірвали європейську безпеку, - Могеріні

On Top