ru ua

Деканоїдзе заявила про зростання злочинності в Києві

Деканоїдзе заявила про зростання злочинності в Києві Фото: Деканоїдзе заявила про зростання злочинності в Києві

Протягом першого кварталу у столичній поліції зареєстровано 30851 заяву про вчинення правопорушень

Голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе під час підсумкової наради ГУНП заявила про зростання злочинності в Києві. Про це повідомляє прес-служба Нацполції.

Протягом першого кварталу у столичній поліції зареєстровано 30851 заяву про вчинення правопорушень. А це на 45% більше, ніж за аналогічний період минулого року.


"Аналізуючи ситуацію, можу сказати, що є ряд проблемних моментів, на які необхідно звернути особливу увагу. Турбує збільшення кількості деяких видів правопорушень: розбої, грабежі, крадіжки з автомобілів та викрадення транспортних засобів", - заявила Деканоїдзе.

Начальник столичних поліцейських Андрій Крищенко розповів про тенденцію зростання окремих злочинів.

"Протягом останніх трьох років дійсно констатуємо ріст деяких правопорушень. Ми неодноразово говорили і про причини: це і проведення антитерористичної операції, і суспільно-економічна ситуація в державі, і збільшення кількості населення у столиці, і переформатування системи", - сказав він.

Деканоїдзе заявила, що усі служби повинні у повній взаємодії і координації працювати над тим, аби посилити безпеку у столиці.

Нагадаємо, Деканоїдзе заявила, що реформу поліції можуть звести нанівець рішення судів про поновлення на роботі працівників МВС, які не пройшли переатестацію.