Дебати Клінтон і Трампа: онлайн-трансляція

НовиниПолітика    27.09.2016 - 04:00
Сьогоднішні дебати - перші з трьох запланованих
Сьогоднішні дебати - перші з трьох запланованих

Кандидати в президенти США обговорять три теми

Дебати між Хілларі Клінтон і Дональдом Трампом, кандидатами в президенти США від Демократичної й Республіканської партій, що проходять сьогодні (26 вересня за місцевим часом), в Університеті Хофстра в Хемпстеді, штат Нью-Йорк. Очікується, що ця програма поб'є всі рекорди за рейтингами. Перші з трьох запланованих дебатів Клінтон і Трампа триватимуть 90 хвилин.

Теми дебатів

Дебати Клінтон і Трампа будуть засновані на трьох темах – в якому напрямку повинні рухатись США, як досягти процвітання Америки і як забезпечити її національну безпеку. Модератором буде ведучий програми вечірніх новин телекомпанії NBC Лестер Холт. Він задасть кандидатам половину питань. Другу половину питань буде задавати глядацький зал. Також очікується, що в ході дебатів опоненти обговорять ще й такі питання, як відносини з Росією, боротьба з тероризмом та нелегальна еміграція.

Як будуть проходити дебати

Дебати кандидатів у президенти будуть розділені на 6 сегментів тривалістю по 15 хвилин кожен. Тему вступних питань в кожному сегменті буде вибирати модератор. У Клінтон і Трампа буде по дві хвилини на відповідь, а потім - можливість відповісти на висловлювання опонента.

Дебати між Клінтон і Трампом вплинуть на рішення половини американців

Згідно опитування Reuters/Ipsos, дебати Клінтон і Трампа серйозно позначаться на рейтингах кандидатів. Зокрема, вони допоможуть близько 50% потенційних американських виборців визначитися зі своїм вибором. Серед них 10% виборців США повідомили, що в даний момент не мають ніяких переваг. Крім того, близько 39% респондентів сказали, що дебати між Клінтон і Трампом не вплинуть на їх вибір. А 11% американцем заявили, що поки не знають, чи вплинуть президентські дебати на їх рішення.

On Top