Данська TDC домовилася про продаж швейцарського підрозділу Sunrise британському CVC Capital Partners за 2,5 млрд євро

Данська телекомунікаційна компанія TDC домовилася про продаж швейцарського підрозділу Sunrise британському інвестфонду CVC Capital Partners за 3,3 млрд швейцарських франків (2,5 млрд євро). Відповідна інформація міститься в опублікованому сьогодні сумісному прес-релізі TDC і CVC. Очікується, що операція буде завершена в IV кварталі 2010 р., повідомляє РБК. Транзакція підлягає обов'язковому схваленню регулюючих органів Швейцарії.
Другий за величиною оператор мобільного зв'язку в Швейцарії Sunrise обслуговує близько 1,9 млн абонентів.
Відзначимо, що раніше покупкою Sunrise у данської TDC зацікавився швейцарський підрозділ французької телекомунікаційної компанії France Telecom - Orange, проте в квітні 2010 р. швейцарські антимонопольні органи заблокували дану операцію. Регулятор пояснив це тим, що дане злиття може негативно позначитися на конкуренції на швейцарському ринку стільникового зв'язку і сприятиме появі на ньому другого крупного гравця (одним з крупних гравців на швейцарському ринку стільникового зв'язку є Swisscom).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся