Датська авіакомпанія Ігоря Коломойського Cimber Sterling оголосила про банкрутство

Данська бюджетний авіаперевізник Cimber Sterling, підконтрольний українському бізнесменові Ігорю Коломойському, подав до суду м. Сондерборга (Данія) прохання про надання захисту від кредиторів. Відповідна інформація міститься в оприлюдненому сьогодні прес-релізі Cimber Sterling, яку акціонери позбавили фінансової підтримки. Авіакомпанія повідомила, що всі її рейси скасовані, а пасажирські квитки є недійсними.

У 2011 р. Mansvell Enterprises Ltd., підконтрольна Коломойському, уклала з датським авіаперевізником Cimber Sterling угоду про підписку на 110,5 млн акцій Cimber додаткової емісії. Після завершення операції Mansvell став новим основним акціонером Cimber з часткою приблизно 70%. Mansvell домовилася купити акції Cimber Sterling за ціною 1,5 датської крони за папір. Вартість всього пакета склала близько 165 млн данських крон (32 млн дол)

Mansvell Enterprises Коломойського також володіє шведськими Avia Express Sweden AB (Skyways) і City Airline.

Раніше повідомлялося, що український бізнесмен, який є співвласником найбільшого банку Україна "ПриватБанк", має намір зайнятися створенням провідного регіонального авіаперевізника Північної Європи.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся